Aktualności

                  PILOT G RF! Nowy wygląd panelu!!

12.01.2021

Aby wyjść na przeciw nowym trendom postanowiliśmy odświeżyć wygląd naszego panelu pokojowego PILOT G RF. Produkt wykonaliśmy w nowej bardziej nowoczesnej obudowie. Ponadto panel posiada nowe podświetlane, dotykowe klawisze. Nowy pilot zachowuje wszystkie swoje wcześniejsze funkcje.

 

 

 

 

                                 NOWOŚĆ!!! Moduł internetowy MI-95

12.01.2021

 Aby zapewnić większą wygodę w użytkowaniu naszych regulatorów wprowadziliśmy na rynek nowy produkt: Moduł internetowy MI-95. Urządzenie przeznaczone jest do zdalnego sterowania poprzez stronę internetową regulatorami pracy kotła C.O. z dowolnego miejsca bez konieczności przebywania w pobliżu kotła. Prosta i szybka rejestracja. Moduł współpracuje z szeroką gamą produktów firmy ProND wyposażonymi w złącze RJ12 do podłączenia panelu pokojowego PILOT (komunikacja 1-Wire) lub w złącze RJ12 przeznaczone do komunikacji RS485, RS232. Możliwości i zastosowanie zależne jest od regulatora pod który niniejszy moduł jest podłączony. Produkt dostępny jest u naszych dystrybutorów.

 

 

                                 NOWOŚĆ!!! Regulator IRYD 610

12.01.2021

IRYD 610 jest regulatorem przeznaczonym do kontroli pracy kotła CO z podajnikiem ślimakowym. Regulator steruje rozbudowaną instalacją grzewczą. Specjalnie zaprojektowane menu umożliwia stopniowe uaktywnianie kolejnych funkcji oraz możliwości regulatora. Iryd 610 posiada komunikację RS485 ProND dzięki, której do regulatora można podłączyć do 5 modułów sterujących zaworem mieszającym, moduł internetowy oraz panel pokojowy co pozwala na znaczne rozbudowanie instalacji grzewczej oraz umożliwia wygodny sposób jej obsługi. Regulator posiada gniazdo USB, które umożliwia zapis i odczyt parametrów z nośnika danych np. pendrive'a