Aktualności

NOWOŚĆ!!! Iryd 620 pellet

29.10.2022

 Najnowszy produkt firmy ProND przeznaczony do sterowania pracą kotła na pellet. Urządzenie to może pracować zarówno z jednym podajnikiem jak i z dwoma (drugi pomocniczy). Dodatkowo dzięki obsłudze optycznego czujnika płomienia, jak i czujnika temperatury spalin regulator ten może współpracować z praktycznie każdym palnikiem pelletowym co świadczy o jego uniwersalności. Zastosowanie algorytmu Pid fuzzy logic oraz funkcji automatycznego rozpalania i wygaszania wpływa oszczędność ilości spalanego opału co ma również korzystny wpływa na środowisko. Możliwe jest podłączenie zdalnego sterowania – panelu pokojowego PILOT lub termostatu pokojowego.

 

NOWOŚĆ!!! Proton Bufor

11.08.2022

 Najnowszy produkt firmy ProND przeznaczony do sterowania pracą kotła CO V KLASY, wyposażonych w dmuchawę nadmuchową lub wentylator wyciągowy; stabilizuje jego temperaturę za pomocą płynnej regulacji obrotów wentylatora, wykonuje przedmuchy kotła (w celu usunięcia nadmiaru gazów powstałych w procesie spalania) i zabezpiecza instalację C.O. przed zagotowaniem wody. Zaletą tego regulatora jest to że oprócz obsługi pracy pompy centralnego ogrzewania, steruje również pompą ładującą bufor ciepła.

 

 

Aplikacja

04.04.2022

   Dla wszystkich posiadaczy a także wszystkich zainteresowanych naszym modułem internetowym MI – 95 mamy świetną informacje. Ukazała się nasza aplikacja mobilna do zdalnego sterowania pracą kotła. Aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem Android. Teraz jeszcze łatwiej i wygodniej będzie państwu sterować systemem grzewczym i urządzeniami firmy ProND. Pobrać ja można na sklep Google Play. https://play.google.com/store/apps/details?id=prond.COM&gl=PL

 

 

 

Facebook

23.02.2022

   Od dzisiaj jesteśmy również na facebooku. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi nowościami i ciekawostkami dotyczących firmy i naszych produktów. https://www.facebook.com/ProndElektronika

 

 

 

KATALOG 2022

23.02.2022

    Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem produktów firmy Prond. Znajdują się w nim wszystkie aktualnie produkowane regulatory w raz z opisem i zakresem funkcji. Znaleźć można również przykładowe zastosowania urządzeń. Katalog pomoże państwu znaleźć odpowiedni regulator, który spełni Państwa wymagania i potrzeby. Znaleźć go można w zakładce "Do Pobrania" lub pod linkiem: https://www.prond.pl/uploads/ca%C5%82y%20katalog%202021_internet.pdf

 

 

 

 

NOWOŚĆ!!! Panel PILOT G 904

19.10.2021

 Najnowszy produkt firmy ProND przeznaczony do zdalnego sterowania pracą kotła. Wykonany jest w nowoczesnej obudowie, dostępnej w dwóch wariantach kolorystycznych. Panel wyposażony jest w podświetlane dotykowe klawisze oraz kolorowy wyświetlacz. PILOT G 904 umożliwia pracę w dwóch standardach komunikacyjnych: 1-Wire (przeznaczony dla sterowników produkowanych od 2003r wyposażonych w gniazdo RJ12) lub RS 485 ProND (przeznaczony dla sterowników wyposażonych w gniazdo RJ45 takich jak Iryd 610). Takie zastosowanie pozwala użytkownikowi dostosować urządzenia tak aby spełniały jego potrzeby. Funkcjonalność panelu zmienia się w zależności od rodzaju regulatora na kotle. Dodatkowo PILOT G 904 wyposażony jest w gniazdo USB za pomocą którego w prosty sposób użytkownik może zaktualizować panel.

                  

        PILOT G! Nowy wygląd panelu!!

19.10.2021

Aby wyjść na przeciw nowym trendom postanowiliśmy odświeżyć wygląd naszego panelu pokojowego PILOT G. Produkt wykonaliśmy w nowej bardziej nowoczesnej obudowie. Ponadto panel posiada nowe podświetlane, dotykowe klawisze. Nowy pilot zachowuje wszystkie swoje wcześniejsze funkcje. 

 

 

 

 

 

NOWOŚĆ!!! Regulator IRYD RTZ PID 602

17.02.2021

IRYD RTZ PID 602 jest regulatorem przeznaczonym do kontroli pracy kotła CO z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym (z czujnikiem położenia podajnika). Regulator steruje rozbudowaną instalacją grzewczą. Specjalnie zaprojektowane menu umożliwia stopniowe uaktywnianie kolejnych funkcji oraz możliwości regulatora. Dodatkowo duży dotykowy wyświetlacz zapewnia większą wygodę w użytkowaniu urządzenia.

Regulator ten posiada specjalny algorytm pracy pid fuzzy logic, który potrafi w sposób płynny dobierać odpowiednie dawki opału w zależności od obciążenia instalacji oraz rodzaju opału. Ponadto wyposażony jest w dodatkowy algorytm pid wpływający na temperaturę spalin regulujący moc kotła tak aby wartość temperatury spalin nie przekraczała maksymalnej zadanej przez użytkownika. Urządzenie współpracuje z panelem pokojowym PILOT lub termostatem pokojowym. Dodatkowo zastosowano komunikację RS 232 dzięki której możliwe rozbudowanie systemu sterowania pracą kotła o moduł internetowy MI - 95. Regulator posiada również gniazdo USB umożliwiające dokonanie aktualizacji oprogramowania.

 

NOWOŚĆ!!! PILOT R WiFi!

17.02.2021

Dla zapewnienia większej wygody w obsłudze panelu pokojowego PILOT R wzbogaciliśmy go o funkcjonalność WiFi. Urządzenie współpracuje z regulatorami firmy ProND wyposażonymi w gniazdo RJ12. Oprócz tradycyjnej obsługi panel dzięki dodatkowemu modułowi umożliwia podgląd i zmianę niektórych parametrów w sieci lokalnej poprzez stronę www. Daje to dodatkowe możliwości w obsłudze Pilota takie jak np.: podgląd temperatury zewnętrznej, podgląd i zmiana temperatury CWU.

                

 

 

        PILOT G RF! Nowy wygląd panelu!!

12.01.2021

Aby wyjść na przeciw nowym trendom postanowiliśmy odświeżyć wygląd naszego panelu pokojowego PILOT G RF. Produkt wykonaliśmy w nowej bardziej nowoczesnej obudowie. Ponadto panel posiada nowe podświetlane, dotykowe klawisze. Nowy pilot zachowuje wszystkie swoje wcześniejsze funkcje. Aby lepiej trafić w gust i potrzeby klienta urządzenia przygotowaliśmy w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

 

 

 

 

                                                NOWOŚĆ!!! Moduł internetowy MI-95

12.01.2021

 Aby zapewnić większą wygodę w użytkowaniu naszych regulatorów wprowadziliśmy na rynek nowy produkt: Moduł internetowy MI-95. Urządzenie przeznaczone jest do zdalnego sterowania poprzez stronę internetową regulatorami pracy kotła C.O. z dowolnego miejsca bez konieczności przebywania w pobliżu kotła. Prosta i szybka rejestracja. Moduł współpracuje z szeroką gamą produktów firmy ProND wyposażonymi w złącze RJ12 do podłączenia panelu pokojowego PILOT (komunikacja 1-Wire) lub w złącze RJ12 przeznaczone do komunikacji RS485, RS232. Możliwości i zastosowanie zależne jest od regulatora pod który niniejszy moduł jest podłączony. Produkt dostępny jest u naszych dystrybutorów.

 

 

                                                 NOWOŚĆ!!! Regulator IRYD 610

12.01.2021

IRYD 610 jest regulatorem przeznaczonym do kontroli pracy kotła CO z podajnikiem ślimakowym. Regulator steruje rozbudowaną instalacją grzewczą. Specjalnie zaprojektowane menu umożliwia stopniowe uaktywnianie kolejnych funkcji oraz możliwości regulatora. Iryd 610 posiada komunikację RS485 ProND dzięki, której do regulatora można podłączyć do 5 modułów sterujących zaworem mieszającym, moduł internetowy oraz panel pokojowy co pozwala na znaczne rozbudowanie instalacji grzewczej oraz umożliwia wygodny sposób jej obsługi. Regulator posiada gniazdo USB, które umożliwia zapis i odczyt parametrów z nośnika danych np. pendrive'a

 

 
 

                                               NOWOŚĆ!!! Moduł mieszacza MZM-50

12.01.2021

 MZM-50 jest modułem dodatkowym do obsługi zaworu mieszającego przeznaczonego do współpracy z regulatorami wyposażonymi w komunikację RS 485 ProND. Przykładowo moduł pozwala rozbudować instalację sterowaną przez regulator Iryd 610 o zawór mieszający oraz pompę mieszacza, która może pracować w 4 trybach: grzejniki, podłoga, brak siłownika oraz powrót. Oba urządzenia komunikują się ze sterownikiem poprzez gniazdo RJ 12 oznaczone jako „Złącze RS 485". Wystarczy tylko połączyć je odpowiednim przewodem.