Sterownik ARGON 3P

  • Dodaj recenzję:
  • Symbol produktu: 105
  • Producent: ProND

OPIS PODSTAWOWY

Regulator Argon 3P jest uniwersalnym regulatorem do kotłów z podajnikiem ślimakowym, a jednocześnie następcą niezawodnego sterownika Argon P. Poprawiony algorytm sterowania sprawia, że proces spalania staje się bardziej optymalny. Mikroprocesorowy regulator Argon 3P przeznaczony jest do sterowania pracą podajnika ślimakowego, dmuchawy, pompy CO i pompy CWU. Posiada wyjście do podłączenia zdalnego sterowania co jeszcze bardziej zwiększa jego użyteczność. Różne typy obudów w których dostępny jest regulator pozwalają na montaż regulatora na kotle lub zasobniku z opałem, na ścianie w kotłowni, pod zabudową kotła, w szafie sterowniczej, na szynie.


WERSJE JĘZYKOWE
CECHY SZCZEGÓLNEFUNKCJE

- płynna regulacja obrotów dmuchawy
- sterowanie podajnikiem ślimakowym
- sterowanie pompą CO
- sterowanie pompą CWU
- obsługa PILOTA lub termostatu pokojowego
- tryby pracy LATO (praca tylko pompy ładującej zasobnik CWU), PRIORYTET CWU (dogrzewanie w pierwszej kolejności zasobnika CWU), BRAK CWU (wyłączenie pracy pompy CWU)
- system anty-zamarzania poniżej 5°C
- system anty-stop zapobiegający zastaniu się pompy CO
- możliwość ustawienia maksymalnych i minimalnych obrotów dmuchawy (praca z dmuchawami różnego typu)
- kontrola braku opału
- czytelny wyświetlacz LCD
- łatwe w obsłudze menuWERSJE WYKONANIA1S - Wersja do montażu na kotle lub obok kotła na ścianie, panel pod skosem, przewody wyprowadzone z tyłu obudowy sterownika0S - Wersja do montażu na wysokich kotłach, gdzie zastosowanie obudowy 1S mogło by sprawiać problemy z obsługą klawiszy2S - wersja do montażu na kotle, otwory w spodniej części sterownika pozwalają na przeprowadzenie części okablowani pod izolacją kotła3S - wersja do montażu na kotle lub zasobniku z opałem, otwory w spodniej części regulatora umożliwiają przeprowadzenie części okablowania pod izolacją kotła1S pełna - wersja do montażu za kotłem, panel do montażu w przedniej ścianie izolacji kotła. Otwory w spodniej części obudowy pozwalają na przeprowadzenie czujników, taśmy panelu i części okablowania pod izolacją kotłamoduł + panel - wersja do montażu na szynie np. w szafie sterowniczej, panel do montażu w przedniej ścianie izolacji kotła1T - Wersja do montażu na kotle lub obok kotła na ścianie, panel pod skosem, przewody wyprowadzone z tyłu obudowy sterownika, obudowa z tworzywa, przewody zakończone złączkamiUKŁAD PRACY REGULATORA