Sterownik Titanic 3 SW1 i SW2

  • Dodaj recenzję:
  • Symbol produktu: 72

OPIS PODSTAWOWY

Titanic 3 jest regulatorem przeznaczonym do kontroli pracy kotła CO z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym (z czujnikiem położenia podajnika). Regulator ten ma możliwość sterowania pogodowego. Po podłączeniu dodatkowego czujnika temperatury zewnętrznej regulator wylicza nastawę kotła według krzywej grzewczej ustalonej przez użytkownika. Dodatkowo regulator Titanic obsługuje zdalne sterowanie – PILOTA lub termostat pokojowy, aby zwiększyć komfort użytkowania sterownika jest możliwość stabilizowania temperatury w pomieszczeniu po przez zastosowanie tych dodatkowych urządzeń.Do pracy z kotłami dużej mocy są przeznaczone sterowniki w wersji SW1 i SW2. Wersja SW1 jest przeznaczona do kotłów, które posiadają podajnik trójfazowy o mocy do 4kW oraz dmuchawę do 0.55kW, natomiast wersja SW2 obsługuje urządzenia jednofazowe, w tym podajnik i dmuchawę do 0.55kW.

 

CECHY SZCZEGÓLNE

 

FUNKCJE

- płynna regulacja obrotów dmuchawy o mocy do 550 W
- sterowanie podajnikiem tłokowym/ślimakowym przełączane w opcjach (SW1 - podajnik trójfazowy, SW2 - podajnik jednofazowy)
- sterowanie pompą obiegową CO
- sterowanie pompą ładującą zasobnik CWU
- obsługa PILOTA lub termostatu pokojowego
- możliwość sterowania pogodowego temperaturą kotła*
- sterowanie tygodniowe obiegu CO i CWU
- tryby pracy LATO (praca tylko pompy ładującej zasobnik CWU), PRIORYTET CWU (dogrzewanie w pierwszej kolejności zasobnika CWU), BRAK CWU (wyłączenie pracy pompy CWU)
- system anty zamarzania poniżej 5°C
- system anty zastania pompy CO
- monitoring zacięcia podajnika ślimakowego
- czytelny wyświetlacz LCD

- łatwe w obsłudze menu

*czujnik pogodowy należy zakupić osobno

WERSJE WYKONANIA

 

SW1 - wersja do obsługi dużych kotłów, montaż na zabudowie kotła, obsługa urządzeń 3 fazowych.

                   

 

SW2 - Sterownik w tym przypadku może sterować wentylatorem o mocy 550W. Montaż na korpusie kotła. Obudowa zamykana na klucz.

                 

 

UKŁAD PRACY REGULATORA

Układ z pompą CO i pompą CWU